Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز865
دیروز1342
در هفته8775
در ماه44397
مجموع2187408

بازدید کنندگان برخط

4
Online

در حال به روز رسانی/ به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، مراجع عظام تقلید«دامت برکاتهم»، اعضای محترم جامعه مدرسین، مدیر حوزه های علمیه ، دفتر و کارکنان جامعه مدرسین ، نهادها، ارگانها، مراکز و شخصیتهای مختلف حوزوی و غیر حوزوی با صدور پیامهای جداگانه درگذشت همسر مکرمه حضرت آیت الله محمد یزدی (دامت برکاته) رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفتند.

متن پیام ها به شرح زیر است:

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای«مدظله العالی» رهبر معظم انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

آیت الله آقای حاج شیخ محمّد یزدی دامت برکاته

درگذشت همسر مکرّمه را که شریک مجاهدتها و رنجهای جنابعالی در سالیان طولانی بودند به شما و دیگر بازماندگان تسلیت عرض میکنم و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحومه مسألت مینمایم.

سیّد علی خامنه‌ای ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (دامت برکاته)

بسمه تعالی

حضور محترم جناب مستطاب آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت تاییداته)

خبر درگذشت متعلقة محترم (قدس سرها) موجب نهایت تأسف گردید. آن مرحومة مکرمه سالها در کنار شما و پشتیبان تلاش‌ها و مجاهدت‌های تان بود. خداوند روح او را با ارواح محمد و آلش (علیهم السلام) محشور گرداند و به جنابعالی و فامیل محترم صبر و اجر فراوان عنایت کند.

 

*پیام تسلیت حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی (دامت برکاته)
باسمه تعالی
حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)
در گذشت همسر مکرمه تان را خدمت شما تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال غفران و رحمت جهت آن مرحومه و صبر و اجر جهت بازماندگان به ویژه آقازادگان محترم مسالت دارم.
در ضمن پیام تسلیت جنابعالی در رحلت همشیره موجب تسلی خاطر و امتنان گردید.

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی(دامت برکاته)

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)

درگذشت همسر مکرمه جنابعالی که از شخصیت های برجسته حوزه علمیه قم و نظام جمهوری اسلامی می باشد را تسلیت عرض نموده و دوام توفیقات حضرتعالی و رحمت و مغفرت برای آن مرحومه از خداوند متعال مسئلت می کنم.

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی (دامت برکاته)
بسمه تعالی
جناب مستطاب حضرت آیت الله یزدی (زید عزه)
درگذشت متعلقه جنابعالی موجب تأثر و تألم گردید.
از خداوند برای جنابعالی طول عمر با عزت و برای بازماندگان نیز صبر و اجر آرزومندم. امید است خداوند روح آن مرحومه را با اجداد طاهرین مخصوصا حضرت زهرا (سلام الله علیها) محشور فرماید.

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله مظاهری (دامت برکاته)

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله یزدی (دامت برکاته)

با اهداء سلام واظهار تاثر، درگذشت بانوی مومنه، متعلقه مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض می کنم. از خداوند متعال برای آن فقیده سعیده، رحمت و رضوان و غفران واسعه و حشر با حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و برای آن جناب طول عمر قرین به عافیت و سلامت و برای همه بازماندگان  محترم خصوصا آقا زادگان گرامی صبر و اجر و سعادت و سلامت مسالت می کنم. ملتمس دعا بوده و دعاگو هستم.

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته

 

* پیام تسلیت حضرت آیت الله عباس محفوظی ، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

بسمه تعالی

کل من علیها فان و یبقی ربّک ذوالجلال و الاکرام

محضر مبارک حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)

سلام علیکم

درگذشت متعلقه حضرتعالی که زنی مومنه و متدینه و بانوی پرهیزگار و صبور بوده را به شما و تمامی بستگان و آشنایان آن مرحومه تسلیت عرض می‌نمایم.

اکنون که روح ایشان به عالم جاوید انتقال پیدا کرده است از خداوند قادر متعال برای روح آن مرحومه علو درجات و برای عموم بازماندگان مخصوصا وجود مبارک حضرتعالی صحت و سلامتی و صبر جمیل و  اجر جزیل آرزومندم.

 

* پیام تسلیت اعضای هیأت رئیسه جامعه مدرسین

حضور محترم حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)

 رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

  درگذشت بانوی مومن و انقلابی، همسر مکرمه  را به محضر جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه علو درجات و رحمت و مغفرت از پروردگار مسئلت می نماییم،

آن مرحومه در طول سالهای خفقان در مبارزات  انقلابی،  همراه و مددکارو همچنین پس از  پیروزی انقلاب اسلامی، در خدمات شایان توجه شما معین بوده است .

. از خداوند متعال صبر و پاداش الهی  برای بازماندگان و صحت و سلامتی شما را جهت ادامه خدمات وبرکات بیشتر مسئلت داریم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین اعرافی مدیر حوزه های علمیه 


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

حضرت آیت الله یزدی دامت توفیقاته

رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

خبر درگذشت بانوی پارسا و شکیبا، همسر گرامی و فداکار شما که در کوران حوادث و دوران مبارزات جناب‌عالی در انقلاب یار و همراه حضرت‌عالی بوده است موجب تاثر و اندوه شد. این مصیبت را صمیمانه به حضرت‌عالی و همه بازماندگان محترم تسلیت عرض می‌کنم و علو درجات آن فقیده سعیده و سلامت و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای حضرت‌عالی و بازماندگان محترم از خداوند منان خواهانم.


 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال ، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تبارک و تعالی:

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

محضر مبارک حضرت آیت الله یزدی «دام ظله الوارف»

رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

با احترام، خبر رحلت  همسر مکرمه و محترمه حضرتعالی، موجب تألم و تأثر گردید. آن بانوی مومنه و پارسا، از دوران سخت مجاهدت و ایام مبارزه در رژیم طاغوت تا دوران مسئولیت های سنگین در عصر شکوهمند انقلاب اسلامی، یار صبور، شکیبا و فداکاری برای جنابعالی بودند.

مجمع عمومی جامعه‌ مدرسین ضمن عرض تسلیت، از خداوند متعال برای شما، آقازادگان محترم و دیگر بازماندگان صبر و اجر و برای آن مرحومه مغفوره رحمت واسعه الهی را مسألت دارد.

از خداوند منان مزید توفیقات حضرتعالی را مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری،

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمد یزدی دامت برکاته

با تأسف و تأثر، درگذشت بانوی مؤمنه حاجیه خانم آذری؛ همسر مکرم حضرتعالی را تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحومه، رحمت و مغفرت الهی و برای حضرتعالی و آقازادگان گرامی، صبر و اجر، مسئلت داریم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

استاد معظم وفرزانه حضرت ایت الله حاج شیخ محمد یزدی دامت برکاته

 سلام عليكم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت متعلقه ماجده  مومنه وصالحه ومجاهد وفداکار وهمراه مبارزاتی؛ و شریک زندگی وغم وشادی ؛ مظهر مقاومت وخدمت در کنار جنابعالی،  را به معظم له ، فرزندان و کلیه بستگان واشنایان و داغدیدگان  تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحومه غفران ورحمت واسعه الهی و برای جنابعالی وکلیه  بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسآلت  می‌نمایم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محمود عبداللهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله یزدی (دام ظله العالی)

خبر رحلت متعلقه محترمه؛ پس از تحمل آلام طولانی، موجب تأثر گردید.

بدینوسیله مصیبت وارده را به حضرتعالی و خانواده محترم تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال، برای آن مرحومه غفران الهی و حشر با اهل بیت علیهم السلام و برای حضرتعالی و بستگان ، رحمت های ویژه ، صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام علی ابراهیمی

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

حضرت  آیت الله  یزدی دامت برکاته

رئیس  محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه  علمیه قم

سلام علیکم ورحمت الله

رحلت همسر مکرمه بانوی فداکار  ومومنه ویار روزهای سخت مبارزات وهمراه  همیشگی درطی این سالیان،  را خدمت معظم له ، آقازادگان  محترم  ودیگر بازماندگان  آن فقیده سعیده تسلیت عرض  نموده  واز خداوند متعال برای  حضرتعالی طول عمر  با عزت وسلامتی و  صبرو اجر برای آن مرحومه مغفوره رحمت وغفران الهی را خواستارم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه

حضرت آیت الله یزدی زیدعزه

رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم و رحمة الله

با نهایت تأسف درگذشت متعلقه ماجده مکرمه را به حضرتعالی و بیت محترم تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از پیشگاه حضرت احدیت برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان گرامی صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

جناب مستطاب حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمد یزدی دامت برکاته

رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

خبر درگذشت همسر مکرمه و مؤمنه که یار صبور و همراه فداکار در مبارزات و مجاهدت های حضرتعالی در دوران انقلاب اسلامی بوده باعث تاسف و تاثر گردید. مصیبت وارده را به حضرتعالی و بیت شریف تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحومه و صبر و سلامتی برای جنابعالی و بازماندگان محترم مسألت دارم. ان شاءالله روح این بانوی مکرمه قرین رحمت الهی و محشور با اولیاء ابرار گردد.

 

* پیام تسلیت جمعی از مردم استانهای بوشهر و هرمزگان.

ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو  محترم مجلس خبرگان رهبری مجاهد نستوه حضرت آیت الله محمد یزدی (‌دامت توفیقاته)

احتراما ما جمعی از مردم خطه جنوب کشور  در استانهای بوشهر و هرمزگان که استقامت، پایمردی و رشادتهای جنابعالی و نیز همسر مکرمه را در برابر شکنجه های رژیم  سفاک پهلوی در دوران تبعید و حبس در این خطه از کشور را  در حافظه تاریخی خود  دارند؛ برخود لازم میدانیم مصیبت وارده درگذشت بانوی صبر و بردباری،همسر مومنه مجاهده جنابعالی که به فرمایش مقام معظم رهبری" شریک رنجها و مجاهدتهای" دوران مبارزاتی شما و سهیم  در تلخی ها و مرارت ها و شکنجه هایی بوده که جنابعالی در راه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برخود هموار نمودید را محضر جنابعالی و بیت مکرم  تسلیت و تعزیت عرض نموده از خداوند منّان برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه و از جهت حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر و اجر  مسالت نموده ؛ توفیقات روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواهانیم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی عراقی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) - قم

 انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمد یزدی (دام عزه العالی)

سلام علیکم

با احترام، بدینوسیله درگذشت همسر مکرمه و صبور جنابعالی را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه مغفوره رحمت واسعه الهی و برای حضرتعالی و بازماندگان محترم از درگاه حضرت احدیت اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

بمنّه و فضله- قم مقدسه

 

* پیام تسلیت آقای حسینعلی امیری (معاون امور مجلس رئیس جمهور)

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله یزدی (ادام الله ظله الشریف)

عضو محترم فقیه شورای نگهبان قانون اساسی و ریاست شورای عالی جامعه مدرسین

سلام علیکم

احتراما، خبر درگذشت همسر مکرمه و مومنه حضرتعالی که در سال‌های مبارزه با رژیم ستم شاهی فداکارانه در کنار حضرتعالی بود و در تربیت فرزندانی صالح نقش مادری خود را نیز به نحو احسن انجام داد موجب تأثر گردید.

بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به محضر شریف و فرزندان گرامی و بیت محترم از درگاه خداوند سبحان جل و اعلاء برای آن بانوی پرهیزگار علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی ،‌نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

جناب مستطابعالی آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت افاضاته)

مصیبت درگذشت همسر مکرمه و بانوی مومنه و پرهیزگار که سالیان متمادی در کوران حوادث و دوران مبارزات در انقلاب شریک مجاهدت‌های جنابعالی بودند، را به حضور جنابعالی و خاندان محترم آذری و یزدی و فرزندان گرامی و سایر بازماندگان معزیّ تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت واسعه الهی و علو درجات برای ایشان و صبر جمیل و اجر جزیل و سلامتی جنابعالی و همنشینی آن فقیده سعیده با حضرت فاطمه زهرا(س) و زینب کبری(علیها السلام) را از خداوند متعال مسألت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی ، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت آیت الله یزدی (دام برکاته)

سلام علیکم

با احترام ضایعه درگذشت فقیده سعیده حاجیه خانم متعلقه محترمتان را صمیمانه تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند منان روح و رحمت برای آن مرحومه و اجر و صبر، دوام عمر و عافیت برای حضرت مستطابعالی و عموم بازماندگان مسألت دارم.

از اینکه به جهت مراعات موازین بهداشتی و حفظ سلامتی جنابعالی عجالتا توفیق انجام وظیفه عرض تسلیت حضوری پیدا نشد عذر خواهی کرده به امید جبران در اسرع وقت دعاگوی وجود شریفتان خواهم بود.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین زیبایی نژاد رئیس مرکز تحقیقات زن و خانواده

بسمه تعالی

حضرت آیت الله یزدی

سلام علیکم

احتراما، مصیبت وارده را تسلیت عرض می‌نمایم و از محضر الهی برای حضرت عالی و بازماندگان صبر و اجر و برای آن مرحومه رحمت و مغفرت مسئلت می‌نمایم.

 

* پیام تسلت حجت‌الاسلام والمسلمین نمازی، مشاور وزیر در امور هماهنگی روحانیت ائمه‌جمعه و جماعات سراسر‌کشور

 بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت الله یزدی (دامت برکاته)

ریاست محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

با احترام، درگذشت همسر مومنه وپرهیزکار حضرتعالی را خدمت حضرتعالی و بیت مکرم تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره رحمت واسعه الهی و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران

 بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

محضر مبارک حضرت آیت الله یزدی

با سلام و تحیت

ضایعه درگذشت بانوی پرهیزکار، همسر مکرمه را به حضرتعالی تسلیت عرض می‌کنم.

از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای جنابعالی و دیگر بستگان محترم صبر و اجر مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

 بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)

سلام علیکم و رحمه الله

با تقدیم احترام فائقه، درگذشت همسر مؤمنه و متدینه‌ی حضرتعالی، را به محضر شریف، بیت مکرم و خانواده‌های وابسته تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

صبر و اجر و دوام عمر مبارک حضرت‌عالی را در خدمت به اسلام، ارزش‌های انقلاب، ولایت، فرهنگ انسان ساز تشیع و حوزه‌های مقدسه علمیه از درگاه خداوند متعال تمنا دارم.

مراتب تسلیت اینجانب و ائمه محترم جمعه سراسر کشور را در این مصیبت اندوهبار پذیرا باشید.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه ساری

 بسمه تعالی

حضرت آیت ا...جناب حاج شیخ محمدیزدی(دامت افاضاته)

سلام علیکم

درگذشت همسر مکرمه و بانوی مومنه که عمری در دوران سخت مبارزات انقلاب و خدمات ماندگار جنابعالی، همراهی و همدلی داشتند ، محضر حضرتعالی و بازماندگان آن فقیده سعیده تسلیت عرض نموده، رحمت واسعه الهی برای آن مرحومه وصبر واجر وسلامتی جنابعالی را، ازخدای سبحان مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت جناب آقای خالقی دماوند

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (دامت برکاته)

 توفیقات علمای ربانی و مجاهدتهای ایشان همیشه مرهون  حمایت بانوان مومنه و ایثارشان  بوده  فقدان غم بار همسر مکرمه و  بزرگوارتان را   تسلیت عرض نموده و برای  آن مرحومه   علو درجات و غفران الهی و بر جنابعالی و فرزندان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین حمید شهریاری ، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

 انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله محمد یزدی (دامت برکاته)

رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

ارتحال همسر مکرمه حضرتعالی را تسلیت عرض می‌نمایم. آن بانوی بزرگوار در دوران مبارزه علیه رژیم ستم شاهی دوشا دوش جنابعالی مشقت‌های طاقت فرسایی تحمل کرده است و در عصر انقلاب نیز همپای آن عالم جلیل القدر منشاء خدمات ارزشمندی بوده است. خداوند آن بانوی بهشتی سرشت را با حضرت زهرا(سلام الله علیها) همنشین فرماید و بر صبر و سلامت حضرت مستطاب بیفزاید.

 

* پیام تسلیت علی لقمان پور،‌مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم

 کل نفسه ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

حضرت آیت الله یزدی دامت برکاته

رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

با کمال تاثر و تاسف درگذشت همسر مکرمه حضرتعالی را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند برای آن مرحوم رحمت الهی و برای آن سرور گرامی صبر و اجر مسئلت دارم.

 

 * پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی ، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله محمد یزدی (دام توفیقاته)

رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین و  عضو فقهای شورای نگهبان

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

بی گمان وداع با عالم ملک و تشرف به عالم ملکوت بر هر انسانی در مصیر الی الله عروج و تقرب به حق تعالی است و فراق او به لحاظ انس با دنیا برای نزدیکان سخت و گران می باشد ولی در مقایسه با مصائب اهل بیت(علیهم السلام) قابل تحمّل است و انسان را به مقام رضایت الهی هدایت می نماید.

با نهایت تأسف ضایعه مؤلمه درگذشت همسر مکرمه تان مرحوم مغفوره حاجیه خانم بتول آذری (رحمه الله علیه) را تسلیت می گویم. آن بانوی با فضیلت که همسری فداکار متقی، صبور و مادری مهربان بود،عمری را با پارسایی و عشق و خدمتگزاری صادقانه به اهل بیت(علیها السلام)سپری و سرانجام با قلبی سرشار از عشق به حضرات معصومین (علیهم السلام) و در ماه با فضیلت رجب المرجب ، جان به جان آفرین تسلیم کرد و در جوار حق آرمید.

امید است خداوند متعال روح پاک آن فقیده سعیده را در (اعلی علیین) و با حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) محشور فرماید.

اینجانب فقدان آن بانوی پرهیزکار را صمیمانه تسلیت عرض نموده، و از قادر متعال برای آن مرحومه مغفوره خلو و در روح و ریحان و جنّّت المنّعیم و برای حضرت عالی و بیت شریف اجر و جزیل و صبر جمیل مقرون صحت و سلامت مسألت می نمایم.

 

* پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین وامام جمعه

جناب آیت الله یزدی (دام عزه)

سلام علیکم

درگذشت همسر مکرمه‌تان را تسلیت عرض می‌کنم. از خدای متعال خواستارم که روح آن مرحومه را بر سفره رحمت حضرت صدیقه طاهره میهمان گرداند و به بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مرحمت فرماید.

 

*پیام تسلیت جناب آقای هقان ، خادم شورای نگهبان 

سلام علیکم رحلت بانوی  ومومنه وجهادی همسر روحانی مجاهد وفقیه انقلابی حضرت آیت الله یزدی که نقش بز رگی در حمایت ازمجاهدات آیت الله داشتند را خدمت حضرت آیت الله یزدی وهمه بستگان تسلیت عرض می کنیم خداوند آن بانوی مکرمه را غریق رحمت کند.

 

* پیام تسلیت دکتر امامی

خداوند ایشان را رحمت نماید . خدمت ایشان از جانب بنده از صمیم قلب عرض تسلیت بفرمائید.  به علت علائم کرونا در منزل قرنطینه هستم وگرنه برای عرض تسلیت خدمت ایشان میرسیدم.

 

* پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین قادری ، امام جمعه شهرستان پاوه

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا اليه راجعون

 محضـر مبارک حضـرت آيت الله يزدي «دام عزه»

رئيس محترم شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم

 سلام عليکم

 درگذشت همسـر محتـرمه و مکـرمه جنابعالي موجب تأسف و تأثر گرديد.

  اينجانب مصيبت وارده را  به محضـر جنابعالي تسليت عرض نموده، از درگاه خداوند متعـال بـراي آن¬مرحومه، رحمت و مغفرت واسعه¬ي الهي و براي آن¬جناب و ساير بازماندگان صبـر جميل و اجـر جزيل مسئـلت مي¬نمايم.

« اعظم  الله اجرکم و احسن عزائکم و غفر الله لـموتاکم» الفـاتحه

                     

* پیام تسلیت دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه

حضرت آیت الله یزدی (دامت توفیقاته )

ریاست محترم شورایعالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

درگذشت بانوی فاضله، متعلقه آن حضرت را تسلیت گفته، از درگاه خداوند قادر متعال برای آن فقیده سعیده، رحمت و مغفرت و اسعه الهی و همنشینی با خاتون دو عالم حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و صبر وسلامتی برای حضرت عالی و بازماندگان محترم مسالت می نمایم.

 

* پیام تسلیت حجه الاسلام والمسلمین عباسعلی اختری نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری

حضرت آیت الله یزدی (دامت برکاته )

ریاست محترم شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سلام علیکم

عزت و سربلندی و موفقیت بیشتر آیات و حجج عزیز را از درگاه خداوند رئوف و رحیم مسالت می نمایم و از تایید بنده توسط سروران برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در استان تهران کمال تشکر و سپاس و قدردانی را دارم .

ادام الله عزکم انشاءالله

 

* پیام تسلیت حجه الاسلام و المسلمین سید عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری

حضرت آیت الله یزدی (دامت برکاته )

منتخب مردم استان قم در مجلس خبرگان رهبری

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

مصیبت رحلت بانوی مومنه والده حاج شیخ عبدالمجید را به جنابعالی و ایشان وکلیه فرزندان و متعلقین و علاقه مندان تسلیت عرض می نمایم.

بقاء عمر شریف جنابعالی را، به منظور خدمت و هدایت مومنین و پیروان پیامبر اعظم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از حضرت احدیت خواستارم.

خداوند از خزانه لطف خود، دوام آسایش جنابعالی و فرزندان و متعلقین را منظور نماید. آمین

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

* پیام تسلیت آقای سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

حضرت آیت الله یزدی (دامت برکاته)

باسلام و احترام

درگذشت متعلقه محترمتان را صمیمانه تسلیت می گویم.

از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه و علو درجات و برای جنابعالی و بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت دارم.

 

 

 

 

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom